BMW X3
xDrive30e M-Sport 293PK | Pano | LED | Leder&Elektrisch | Comfort Keyless | 12 MND Garantie
Direct kopen, basisprijs: € 54.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 54.980,-
LEASEPRIJS: € 751,86 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.123,56 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e M-Sport 293PK | Pano | LED | Leder&Elektrisch | Comfort Keyless | 12 MND Garantie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 59.239 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 751,86 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Mistlampen voor
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Schuif-/kanteldak
- Sperdifferentieel
- Sperdifferentieel
- Uitlaat sierstuk
- Warmtewerend glas
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DVD speler
- GPS volgsysteem
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- WiFi voorbereiding
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hondenrek
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Access pakket
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- glans exterieur delen
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding donker
- hoofdsteunen anti-whiplash
- M Sport
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking